Domy na klíč

Image

SStavba na klíč znamená komplexní dodávku všech stavebních, organizačních, logistických, inženýrských i legislativních administrativních činností a úkonů, které smluvená realizace obnáší. Na začátku je zpracovaný projekt s realizačním plánem a rozpočtem, na konci bezvadná zkolaudovaná novostavba. Nespornou výhodou komplexní realizace na klíč je osvobození zákazníka od jakékoli organizační povinnosti. Veškeré starosti o stavbu a všechno, co s ní souvisí, přebírá stavební firma.

V této službě je zpracování projektové dokumentace, vyřízení veškerých administrativních opatření potřebných k realizaci stavby, kompletní provedení stavby pod řádným a zodpovědným stavebním dozorem, vyřízení revizních správ a kolaudačního řízení a předání stavby ve finální podobě, která umožňuje plný provoz všech technologií a okamžité nastěhování.

image
image

Od svých rodinných příslušníku víme, že vybrat ověřenou stavební firmu, která staví domy na klíč není jednoduché. Stavba domu je velký projekt, který je potřeba důkladně promyslet a k finálnímu rozhodnutí je potřeba mít dostatek informací. Na veškeré vaše otázky ohledně jednotlivých fází stavby domu vám rádi poskytneme veškeré informace zcela zdarma a bez závazků.

Pokud máte zájem o dom na klíč, rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace. Stačí si s námi domluvit schůzku pomocí našeho formuláře a my vám zdarma a bez závazků odpovíme na všechny vaše otázky týkající se jednotlivých fází stavby domu. Nechte nás pomoci vám s vaším vysněným domem na klíč!

  • Front Brakes Repair $225.95 Plus Parts
  • Rear Brakes Repair $225.95 Plus Parts
  • Axle $225.95 Plus Parts
  • Starters / Alternators $225.95 Plus Parts

Hledáte vysněný domov?

Pomůžeme vám proměnit sen o novém domě ve skutečnost.